Andrzejkowa Gala Gwiazd – Radom 2024

Ważne informacje

zapoznaj się z najważniejszymi informacjami o imprezie

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Przed wysłaniem do Nas pytania poszukaj tutaj.

 

Gdzie mogę sprawdzić status mojego zamówienia?

Po zalogowaniu się do systemu sprzedaży biletów Biletyna.pl, można w łatwy sposób sprawdzić status swojego zamówienia w panelu biletowym (Przy każdym numerze zamówienia widnieje jego status. Szczegóły zamówienia można zobaczyć po wejściu w “Szczegóły”. 


Kiedy mogę kupić bilet online?

Regularna sprzedaż rozpoczyna się 20 czerwca 2024 i potrwa do zakończenia Gali lub wyczerpania zapasów. 

Czym są pule sprzedażowe?

Udostępnione określone ilości biletów w danym typie w określonej przez Organizatora cenie. Pula dostępna jest do określonej daty lub wyczerpania zapasów. 

Czy są dostępne bilety dla osób z niepełnosprawnościami?

Bilety są dostępne dla osób z niepełnosprawnościami u organizatora. Aby nabyć Bilet N, należy skontaktować się z organizatorem pod adresem: kontakt@thebestart.pl

Ile mogę kupić biletów w jednym zamówieniu?

Udostępniamy możliwość zakupu 10 biletów w pojedynczym zamówieniu (wliczając w to poszczególne elementy składowe pakietów). 

Czy mogę zmienić zawartość swojego zamówienia po jego złożeniu?

Nie, nie jest to możliwe. Nie dodajemy, ani nie odejmujemy biletów w już złożonym zamówieniu. Nie zmieniamy również ich typu. 

Czy mogę zmienić typ/dzień zakupionego biletu?

Nie, taka zmiana NIE jest możliwa. Nie modyfikujemy już złożonych zamówień. 

Jakie formy płatności udostępnia Blue Media?

Operator płatności Blue Media udostępnia poniższe formy płatności online:

Czy mogę ponowić nieudaną płatność?

Tak, w ramach limitu czasu jaki obowiązuje na poprawnie zrealizowanie płatności. Link do ponowienia płatności znajduje się w mailu przesłanym po złożeniu zamówienia (proszę szukać dokładnie we wszystkich folderach skrzynki pocztowej) oraz w panelu zamówień (szczegóły danego zamówienia). Jeśli nie masz pewności czy płatność została zaakceptowana poczekaj chwilę i sprawdź komunikaty od operatora oraz status zamówienia na stronie. 

Czy mogę zwrócić zakupiony bilet?

Nie, nie ma możliwości zwrotu zamówionych biletów. 

Ile muszę mieć lat, aby móc uczestniczyć w Gali?

– osoby od 12 do 16 roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna prawnego (muszą posiadać bilet dla siebie i opiekuna);
– osoby w przedziale wieku 16-18 (nieukończone 18 lat w dniu Gali) muszą posiadać pisemna zgodę opiekuna prawnego na uczestnictwo w Gali 

Czy mogę kupić bilet z innego źródła niż Bileteria THE BEST ART?

Nie zalecamy kupowania biletów z niepewnego źródła. Grozi to pozbawieniem kupującego gotówki na rzecz oszustów i jednoczesnym brakiem możliwości wejścia na teren Gali. 

W jakiej formie dostarczany jest bilet?

Bilety dostępny jest w formie print@home, czyli do samodzielnego wydruku w domu. Pobrać go można po poprawnym opłaceniu złożonego zamówienia w panelu na stronie, “Szczegóły” zamówienia.
Bilet można okazać również na urządzeniu mobilnym.
Wymogiem w obu przypadkach jest czytelność kodu i danych personalnych na bilecie. 

Czy mogę kupić bilety dla znajomych?

System umożliwia zakup biletów dla znajomych w ramach dostępnego limitu sztuk w zamówieniu. Dane znajomych należy podać podczas personalizacji biletów w trakcie składania zamówienia. 

Co zawiera bilet VIP?

– osobne wejście na teren Gali
– wstęp na główny sektor VIP
– obsługa kelnerska
– osobna strefa cateringowa
– napoje bez limitu

Czy mogę uzyskać fakturę za zakupione bilety?

Tak, możesz wybrać czy chcesz otrzymać fakturę VAT za złożone zamówienie (nie ma możliwości otrzymania faktury za poszczególne elementy zamówienia) – opcja taka dostępna jest podczas składania zamówienia.
Jeśli opcja faktury VAT nie zostanie wybrana przy składaniu zamówienia, jej otrzymanie w późniejszym terminie będzie niemożliwe.
W przypadku wybrania faktury VAT, do zamówienia wymagane jest podanie danych: nazwa na fakturze VAT (nazwa firmy w przypadku faktury na firmę lub imię i nazwisko w przypadku osoby prywatnej), NIP (w przypadku faktury na firmę), adres (adres siedziby firmy), kod pocztowy, miasto. Zmiana tych danych w późniejszym terminie jest niemożliwa. 

W jakich godzinach mogę wejść na teren Gali?

Andrzejkowy Koncert Gwiazd rozpoczyna się o godzinie 16:30 i trwa najpóźniej do godziny 01:00.